Pierwsza Komunia Święta – 8 V 2022r.

Uroczystość przyjęcia
Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej
odbyła się w niedzielę Dobrego Pasterza
8 maja o godzinie 10:00.

Po uroczystej Mszy Świętej odbyło się nabożeństwo dziękczynne za dar Eucharystii. 

Celebracja Pierwszej Komunii Świętej rozciąga się na na cały tydzień.
Przez kolejne siedem dni dzieci uczestniczą we Mszy Świętej w ramach białego tygodnia.

Pierwsza Komunia Święta jest wielkim wydarzeniem dla parafii i dla całej rodziny, która przeżywa spotkanie dziecka z Jezusem Eucharystycznym. Przez cały rok dzieci wraz z rodzicami przygotowywały się do tego wyjątkowego święta. Do Pierwszej Komunii przystępuje dziecko przygotowane, które świadomie i w pełni będzie uczestniczyło w Eucharystii. Ten dar zmienia życie człowieka i jednoczy go z Bogiem.
Od tego momentu możemy zawsze zbliżać się do ołtarza i przyjmować Chrystusa do swojego serca.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *