Nabożeństwo majowe z ks. Arcybiskupem na Feliksówce

Nabożeństwo majowe z udziałem ks. Arcybiskupa 

W przeddzień Zesłania Ducha Świętego oraz tradycyjnej pielgrzymki do Piekar Śląskich 27 maja przedstawiciele różnych wspólnot zgromadzili się pod przewodnictwem księdza arcybiskupa Adriana Galbasa na Krywałdzkiej Feliksówce.

W nabożeństwie ku czci Matki Boskiej Piekarskiej uczestniczyli przedstawiciele parafian, harcerze, skauci, młodzież która wybiera się na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony, leśnicy, pszczelarze, łowczy, ludzie dobrej woli, darczyńcy i wolontariusze.

Ks. arcybiskup wygłosił okolicznościowe słowo w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Po nabożeństwie  odbyła się okolicznościowa agapa. Dziękujemy wszystkim za modlitwę i przybycie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *