W poniedziałkowy wieczór 31 maja na krywałdzkiej Feliksówce odbyło się ostatnie wyjątkowe nabożeństwo majowe. Mieszkańcy Krywałdu, Knurowa, harcerze wspólnym śpiewem litanii loretańskiej oraz pieśni maryjnych uczcili Matkę Najświętszą. Ks. Piotr Larysz i ks. proboszcz Marek Kamieński wspólnie poprowadzili nabożeństwo dziękczynne. Śpiew ptaków leśnych i zachodzące słońce stanowiły wyjątkowe tło naszej modlitwy. Pogoda również dopisała… Wśród zaproszonych gości była pani Natalia, moderatorka Caritas Laudato Si – Archidiecezji Katowickiej, która skierowała do nas okolicznościowe słowo końcowe. Parafialna grupa Caritas Laudato Si naszej parafii zadbała o przygotowanie nabożeństwa i oprawę muzyczną. Spotkanie zakończyło się błogosławieństwem oraz Apelem Jasnogórskim. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *